Čas na serveru 16:52:24

Galantní scéna

Id: 2308

Galantní scéna

  •  / Galantní scéna / Adolf Born

litografie/papír, č. 67/75, velikost tisku 37 x 48 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorem popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2728x

Vyvolávací cena:

12 100