Čas na serveru 06:16:00

Galantní scéna v horách

Id: 441401

Galantní scéna v horách

  •  / Galantní scéna v horách / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 57 x 34 cm, rozměr ve výřezu 50 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik díla 1976

zobrazeno: 3430x

Vyvolávací cena:

25 000