Čas na serveru 00:10:47

Goethe

Id: 273911

Goethe

  •  / Goethe / Adolf Born
  •  / Goethe / Adolf Born
  •  / Goethe / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu 32 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 4475x

Vyvolávací cena:
2 800

30 001

Účastníci: 23

Příhozy: 66