Čas na serveru 13:51:16

Grafika k výstavě

Id: 187314

Grafika k výstavě

  •  / Grafika k výstavě / Adolf Born

příležitostná grafika/papír, rozměr listu 60 x 43 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, list v ploše lokálně pomačkán viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

1 700