Čas na serveru 12:36:04

Hamlet

Id: 1587

Hamlet

  •  / Hamlet / Adolf Born
  •  / Hamlet / Adolf Born

autorský tisk, rozměr listu 50 x 29 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, datováno 62, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2343x

Vyvolávací cena:

9 500