Čas na serveru 14:10:02

Hasič

Id: 132703

Hasič

  •  / Hasič / Adolf Born
  •  / Hasič / Adolf Born
  •  / Hasič / Adolf Born

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:

9 277