Čas na serveru 01:48:17

Holandský malíř

Id: 123106

Holandský malíř

  •  / Holandský malíř / Adolf Born

litografie/papír, rozměr listu 30 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 52/150, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 13376x

Vyvolávací cena:

9 000