Čas na serveru 17:40:34

Hospodář

Id: 202220

Hospodář

  •  / Hospodář / Adolf Born
  •  / Hospodář / Adolf Born
  •  / Hospodář / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 3048x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 51