Čas na serveru 12:45:25

Hostina

Id: 132704

Hostina

  •  / Hostina / Adolf Born
  •  / Hostina / Adolf Born
  •  / Hostina / Adolf Born

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1103x

Vyvolávací cena:

10 000