Čas na serveru 21:59:13

Hrací karta

Id: 223205

Hrací karta

  •  / Hrací karta / Adolf Born
  •  / Hrací karta / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr tisku 13,5 x 9 cm, značeno, datováno s věnováním a číslováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2778x

Vyvolávací cena:

11 000