Čas na serveru 12:40:07

Hudbymilovné myši

Id: 90026

Hudbymilovné myši

  •  / Hudbymilovné myši / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 39 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 4/50, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

zobrazeno: 2766x

Vyvolávací cena:

24 500

Příhozy: 51