Čas na serveru 10:31:39

I novinář udělá díru do světa

Id: 270504

I novinář udělá díru do světa

  •  / I novinář udělá díru do světa / Adolf Born

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 10 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen podepsaný katalog z výstavy

zobrazeno: 2158x

Vyvolávací cena:

12 000