Čas na serveru 08:48:46

Znalec na telefonu 602 308 275

Ilustrace

Id: 52601

Ilustrace

  •  / Ilustrace / Adolf Born
  •  / Ilustrace / Adolf Born
  •  / Ilustrace / Adolf Born
  •  / Ilustrace / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2716x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 48