Čas na serveru 11:45:42

Ilustrace k románu Žlutá růže

Id: 244609

Ilustrace k románu Žlutá růže

  •  / Ilustrace k románu Žlutá růže / Adolf Born

kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 24 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 923x

Vyvolávací cena:

7 000