Čas na serveru 12:28:04

Ilustrace s letadlem

Id: 244610

Ilustrace s letadlem

  •  / Ilustrace s letadlem / Adolf Born

kresba tuží/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno,ilustrace k románu Žlutá růže,po

zobrazeno: 834x

Vyvolávací cena:

7 500