Čas na serveru 11:39:50

Imaginární portrét Edgara Allana Poe

Id: 112601

  •  / Imaginární portrét Edgara Allana Poe / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 147/200, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4236x

Vyvolávací cena:

26 000