Čas na serveru 12:40:37

Instruktor lyžování se svými přáteli

Id: 194804

  •  / Instruktor lyžování se svými přáteli / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, signováno a číslováno ve spodní části, autorsky popsáno, datováno a signováno ve výřezu na zadní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1995x

Vyvolávací cena:

29 000

Účastníci: 19

Příhozy: 53