Čas na serveru 18:57:16

J. A. Komenský

Id: 1847

J. A. Komenský

  •  / J. A. Komenský / Adolf Born

litografie/papír, č. 28/95, signováno vpravo dole, rozměr ve výřezu 52,5 x 68,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4340x

Vyvolávací cena:

30 000