Čas na serveru 22:54:08

Jan Neruda

Id: 109402

Jan Neruda

  •  / Jan Neruda / Adolf Born
  •  / Jan Neruda / Adolf Born
  •  / Jan Neruda / Adolf Born
  •  / Jan Neruda / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 62 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 15/85, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3216x

Vyvolávací cena:

25 000