Čas na serveru 15:35:36

Jízda

Id: 183005

Jízda

  •  / Jízda / Adolf Born
  •  / Jízda / Adolf Born
  •  / Jízda / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 23 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 31/70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:

15 000