Čas na serveru 07:35:50

Jonáš

Id: 445904

Jonáš

  •  / Jonáš / Adolf Born
  •  / Jonáš / Adolf Born
  •  / Jonáš / Adolf Born

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11267x

Vyvolávací cena:

39 000