Čas na serveru 03:16:12

Jonatán

Id: 434802

Jonatán

  •  / Jonatán / Adolf Born
  •  / Jonatán / Adolf Born
  •  / Jonatán / Adolf Born

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1047x

Vyvolávací cena:

19 500