Čas na serveru 12:35:18

Josef a Putifarka

Id: 18003

Josef a Putifarka

  •  / Josef a Putifarka / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole, 99/100, volně loženo, nerámováno, lokálně ohnutý papír, původní stav

zobrazeno: 1978x

Vyvolávací cena:

11 000