Čas na serveru 13:13:52

Karnevalové představení v benátkách

Id: 124205

  •  / Karnevalové představení v benátkách / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 25/75, popsáno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 11902x

Vyvolávací cena:

16 500