Čas na serveru 01:25:47

Kejklíři přijíždějí do Istambulu

Id: 82901

  •  / Kejklíři přijíždějí do Istambulu / Adolf Born

litografie/ruční papír, velikost listu 50 x 61,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 9/67, na zadní straně popis, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1681x

Vyvolávací cena:

30 000