Čas na serveru 06:30:18

Klaun

Id: 1873

Klaun

  •  / Klaun / Adolf Born
  •  / Klaun / Adolf Born
  •  / Klaun / Adolf Born

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2003, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 12646x

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Příhozy: 94