Čas na serveru 06:39:14

Kočka

Id: 446101

Kočka

  •  / Kočka / Adolf Born
  •  / Kočka / Adolf Born
  •  / Kočka / Adolf Born

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2011x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 69