Čas na serveru 09:39:33

Kočka a pták

Id: 412202

Kočka a pták

  •  / Kočka a pták / Adolf Born
  •  / Kočka a pták / Adolf Born
  •  / Kočka a pták / Adolf Born

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 16105x

Vyvolávací cena:

15 200