Čas na serveru 03:35:38

Kocour

Id: 467202

Kocour

  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4993x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 72