Čas na serveru 00:10:31

Kocour

Id: 80403

Kocour

  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born
  •  / Kocour / Adolf Born

litografie/papír, velikost ve výřezu 40 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole 1/15, paspartováno, zaskleno, rámováno, ve vrchní části litografie natržená

zobrazeno: 7682x

Vyvolávací cena:

15 100