Čas na serveru 12:19:15

Konvolut dvou kusů

Id: 250820

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Adolf Born

litografie/papír, rozměr každého 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 7803x

Vyvolávací cena:
2 200

21 000

Účastníci: 21

Příhozy: 57