Čas na serveru 00:49:07

Konvolut šesti PF

Id: 461013

Konvolut šesti PF

  •  / Konvolut šesti PF / Adolf Born

PF 76, 77, 79, 81, 88: serigrafie/papír, rozměr 10,5 x 41,5 cm, značeno propiskou v ploše, volně loženo, PF 88: serigrafie/papír, rozměr 9 x 30,5 cm, značeno a datováno propiskou v ploše, volně loženo

zobrazeno: 684x

Vyvolávací cena: