Čas na serveru 12:54:03

Konvolut tří kusů

Id: 206904

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Adolf Born

litografie/papír; PF 93, rozměr ve výřezu 17,5 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části; PF 78, rozměr ve výřezu cca 9,3 x 27 cm, značeno ve spodní části; Myslivec, rozměr tisku 26 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, dva paspartovány, oděrky na rámech

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
2 800

17 600