Čas na serveru 05:47:28

Konvolut tří kusů

Id: 330201

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Adolf Born

litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 20,5 x 10 cm, 10,5 x 20 cm, 20 x10 cm, vše značeno, číslováno, zaskleno, paspartováno, dva kusy rámovány, přiložena kniha Adolf Borna Na cestách

zobrazeno: 6872x

Vyvolávací cena:

32 000