Čas na serveru 12:15:02

Konvolut třinácti kusů

Id: 223209

Konvolut třinácti kusů

  •  / Konvolut třinácti kusů / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, návrhy edičních plánů a samostatné kresby různých velikostí, jedna kresba značena a datována, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4614x

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

13.1.2020, 21:03:00

26.12.2019 0:54 8 000 Kč