Čas na serveru 23:49:36

Žena v plavkách

Id: 1194

Žena v plavkách

  •  / Žena v plavkách / Adolf Born

litografie/papír, č. 41/130, rozměr ve výřezu 42,5 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2094x

Vyvolávací cena:

4 900