Čas na serveru 13:19:12

Koupající se dáma

Id: 1158

Koupající se dáma

  •  / Koupající se dáma / Adolf Born

litografie, č. 29/50, rozměr ve výřezu 49 x 29 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2641x

Vyvolávací cena:

10 500