Čas na serveru 17:33:54

Kouřová

Id: 57301

Kouřová

  •  / Kouřová / Adolf Born
  •  / Kouřová / Adolf Born
  •  / Kouřová / Adolf Born

pastel/papír, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 7526x

Vyvolávací cena:
15 000

285 000

Příhozy: 66