Čas na serveru 09:19:21

Kouzelník

Id: 193609

Kouzelník

  •  / Kouzelník / Adolf Born
  •  / Kouzelník / Adolf Born
  •  / Kouzelník / Adolf Born
  •  / Kouzelník / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno 39/75 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5847x

Vyvolávací cena:
2 800

29 100

Příhozy: 63