Čas na serveru 05:18:30

Kozel

Id: 446102

Kozel

  •  / Kozel / Adolf Born
  •  / Kozel / Adolf Born
  •  / Kozel / Adolf Born

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 863x

Vyvolávací cena:

16 500