Čas na serveru 02:26:19

Královna ze Sáby

Id: 205901

Královna ze Sáby

  •  / Královna ze Sáby / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 21 cm, značeno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 6772x

Vyvolávací cena:

15 000