Čas na serveru 05:57:42

Královna ze Sáby

Id: 398301

Královna ze Sáby

  •  / Královna ze Sáby / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:

22 000