Čas na serveru 12:34:08

Krysař

Id: 392003

Krysař

  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 17113x

Vyvolávací cena:

36 000