Čas na serveru 12:36:56

Krysař

Id: 67302

Krysař

  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born

litografie/papír, velikost listu 31,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3921x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 57