Čas na serveru 12:44:24

Krysař

Id: 99001

Krysař

  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born
  •  / Krysař / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3410x

Vyvolávací cena:

16 000