Čas na serveru 12:47:56

Kuřák

Id: 202219

Kuřák

  •  / Kuřák / Adolf Born
  •  / Kuřák / Adolf Born
  •  / Kuřák / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 1661x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 55