Čas na serveru 11:46:53

Kuřák

Id: 1243

Kuřák

  •  / Kuřák / Adolf Born
  •  / Kuřák / Adolf Born
  •  / Kuřák / Adolf Born

litografie č. 33/35, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena:

2 300