Čas na serveru 07:02:24

Loutkové představení

Id: 110901

Loutkové představení

  •  / Loutkové představení / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 41 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 64/70, lehce zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6335x

Vyvolávací cena:

19 550