Čas na serveru 02:03:15

Lovec

Id: 166810

Lovec

  •  / Lovec / Adolf Born
  •  / Lovec / Adolf Born
  •  / Lovec / Adolf Born
  •  / Lovec / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/40, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 709x

Vyvolávací cena:

15 500