Čas na serveru 12:34:13

Mach a Šebestová

Id: 30301

Mach a Šebestová

  •  / Mach a Šebestová / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 13/55, papír lehce poškozen, pasparotávno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 27742x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 58